Anketa Kynolog roku 2015


12.02.2016

Vážení přátelé kynologie,

chceme po Vašem boku oslavit už tradiční svátek, anketu Kynolog roku 2015. Bohužel v průběhu ankety došlo k vnějšímu narušení technického systému a odhalili jsme podvodné hlasování.

Zvolili jsme systém hlasování, který příznivcům ankety dovoluje rychle a jednoduše hlasovat. V něm nelze zamezit příjmu hlasů od tzv. „robotů“, ale je možné je odhalit. Anketa byla napadena a došlo k načtení různého množství automaticky generovaných hlasů několika soutěžícím.

Tyto hlasy dokážeme jasně identifikovat na základě toho, že přišly ze stejné IP adresy a ve velmi krátkém časovém úseku, v řádu milisekund. Není bohužel možné jasně ukázat na osobu, která hlasování ovlivnila.

Analyzovali jsme hlasy každého jednotlivého soutěžícího a byli jsme nuceni prokazatelně podvodné hlasy odstranit. Kontrola všech hlasů každého nominovaného způsobila odstavení hlasování v řádu několika hodin, a proto jsme soutěž prodloužili do pondělí 15. února 2016, půlnoci.

Rádi bychom se Vám omluvili za komplikace, které soutěž Kynolog roku 2015 provází, a děkujeme za Vaše pochopení a trvající přízeň.

Pořádající tým Kynolog roku 2015


Kontakt

Přejít na Facebook

Generální
partner
Další
partneři