Česko zná nejlepší kynology za rok 2015


01.03.2016
Slavnostní vyhlášení 5. ročníku ankety Kynolog roku 2015 se již tradičně konal v pražském Divadle U22 Bolka Polívky v Uhříněvsi. Celý večer, jímž provázel moderátor Vladimír Kroc, se nesl v duchu rodinné atmosféry, na místě se sešla kynologická elita z celé České republiky.

Soutěžící, kteří navzájem znají nejen své kynologické výkony, ale i osobní příběhy, vytvořili pohodovou atmosféru. Vítězové všech kategorií si odnesli upomínkové poháry, medaile a diplomy, ale i věcné dary od partnerů hlasovací ankety.
Vítězi jednotlivých kategorií, které vybrala odborná porota se stali:
AGILITY: Martina Magnoli Klimešová
CANICROSS: Lukáš Tassler
DOGDANCING: Irena Ištvánková
DOGFRISBEE: Míša Andrová
FLYBALL: HOP TROP Prague
MONDIORING: Věra Hlaváčková
MUSHING: Radek Havrda
OBEDIENCE: Dana Valešová
PASENÍ: Roman Holeček
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE: Martin Plecháček
ZÁCHRANÁŘI: Iva Lžičařová
Ocenění počin roku tradičně uděluje redakce časopisu Psí sporty. Letos se je rozhodla udělit Martinu Plecháčkovi, který ve sportovní kynologii vystoupal na stupně vítězů dvou mistrovství světa a navíc přidal i domácí titul. Výsledek, který zde v bohaté historii nemá obdoby.
Absolutním vítězem hlasovací ankety Kynolog roku 2015 se stala Vanda Gregorová, která reprezentuje disciplínu dogdancing. Juniorem roku 2015 se stal Zdeněk Smrček, který se věnuje agility a Figurantem roku 2015 byl zvolen Václav Kuncl.
Všem vítězům patří obrovská gratulace a velký obdiv za jejich odvedenou práci a skvělé výkony!
Malé ohlédnutí za slavnostním večerem naleznete zde.
Celkové výsledky naleznete zde.

Kontakt

Přejít na Facebook

Generální
partner
Další
partneři